deh greenpass 3

Από την ενεργό συμμετοχή των μαθητών μας στην δράση που έγινε στις 24/11/2023 στο Πρόγραμμα Επιβράβευσης Ανακύκλωσης Πολιτών της ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ συγκεντρώθηκαν 122.782,600 πόντοι και επιπλέον αυτών δόθηκαν 1500 πόντοι ως ανταμοιβή, σύνολο 124.280,60 πόντοι.
Οι πόντοι αυτοί, όπως είχαμε δεσμευθεί, γυρίζουν στους μαθητές και τις οικογένειες τους που έφεραν ανακυκλώσιμα υλικά στο σχολείο ως ανταπόδοση για την συμμετοχή τους.

Για να μπορέσουν να πιστωθούν οι πόντοι όσων συμμετείχαν και επιθυμούν να λάβουν τους εκπτωτικούς πόντους, θα πρέπει να έχουν κάνει εγγραφή στην ΤΗΕ GREENCITY , είτε
1. κατεβάζοντας την εφαρμογή ΤΗΕ GREENCITY στο Smartphone σας μέσω Google Play ή App Store και κάνοντας εγγραφή σε αυτήν βάζοντας τα στοιχεία σας και δηλώνοντας αν θα συνδέεστε μέσω τηλεφώνου ή email ή και τα δύο.

είτε
2. μπαίνοντας στο www.thegreencity.gr και κάνοντας εγγραφή στην ΤΗΕ GREENCITY,βάζοντας τα στοιχεία σας και αν δηλώνοντας αν θα συνδέεστε μέσω τηλεφώνου ή email ή και τα δύο.

Μόλις ολοκληρωθεί η εγγραφή σας στο σύστημα της ΤΗΕ GREENCITY , αναγνωρίζεται το email ή το κινητό σας ως εγγεγραμμένο κα επιτρέπει στον λογαριασμό του σχολείο μας να σας μεταφερθούν οι εκπτωτικοί πόντοι που σας αναλογούν για την συμμετοχή σας στην δράση του σχολείου μας. Περισσότερα μπορείτε να δείτε στο φυλλάδιο τους (https://thegreencity.gr/storage/files/leaflets/leaflet-citizen.pdf).

Παρακαλώ, αφού εγγραφείτε, στην ΤΗΕ GREENCITY, στείλτε μας στο email του σχολείου: Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.  το email ή το κινητό με το οποίο κάνατε την εγγραφή σας, ώστε να σας αναγνωρίζει το σύστημα τους και μπορέσουμε να σας μεταφέρουμε τους πόντους σας.

Στους κηδεμόνες όσων μαθητών συμμετείχαν στην δράση και δικαιούνται εκπτωτικούς πόντους έχει σταλεί email από το σχολείο.

Ευχαριστούμε πολύ για την συμμετοχή σας!!

Ο Σύλλογος Εκπαιδευτικών και η Διεύθυνση του 4ου Γυμνασίου Αργυρούπολης "Αργοναύτες"